۴ راز تجسم خلاق برای بدست آوردن خواسته ها

//۴ راز تجسم خلاق برای بدست آوردن خواسته ها

۴ راز تجسم خلاق برای بدست آوردن خواسته ها

بزرگترین نیرویی که خداوند در وجود ما قرار داده تا به خواسته خود برسیم نیروی تجسم خلاق و تصویر سازی ذهن است. اگر پی می بردیم که تا چه اندازه این نیروی تجسم خلاق قدرت دارد، لحظه ای از استفاده مثبت از این موهبت الهی درنگ نمی کردیم.

با استفاده از تشخیص خواسته،اشتیاق،تمرکز و رها سازی، تجسم خلاق را تقویت کنیم.

تصویر سازی ذهن با استفاده از ذهن خود آگاه یعنی ذهن منطقی شروع می شود و در ذهن ناخودآگاه تثبیت می شود. این چهار کلید به قرار زیر می باشند.

۱٫مشخص کردن خواسته

برای شروع کار باید ابتدا بتوانید خواسته خود را معین کنید. هدف خود را مشخص کنید. در تعیین هدف میتوانید به ۳ صورت آن را مشخص کنید .

اول آن را ریز و با تمام جزییات در نظر بگیرید، مثلا یک ماشین بی او دبلیو مدل فلان و با روکش چرم قهوه ای. دوم آن را به صورت کلی در نظر بگیرید. مثلا بگویید من یک ماشین بنز و عالی می خواهم. سوم می توانید هدف شما طوری باشد که به شما فقط احساس لذت بخش و خوبی بدهد. مثلا ماشین مدل جدیدی که این احساس را به شما بدهد.

بهترین حالت تعیین هدف داشتن هدف کلی همراه با احساس عالی و لذت بخش است. و مهمترین فاکتور این احساس خوب داشتن است.

۲٫ اشتیاق سوزان

برای رسیدن به خواسته خود باید اشتیاق سوزان در حد صد در صد داشته باشید. اگر اشتیاق شما در حد ۶۰% باشد به همان نسبت عایدی دارید و مطمئن باشید نمی توانید به خوبی و راحتی به هدف برسید چون همان ۴۰% که شما انگیزه و اشتیاق ندارید مانع شما می شود.

۳٫تمرکز

باید با تمام افکار و انرژی خود بر روی هدف تمر کز داشته باشید. و مقدمات انجام کار را شروع کنید. همان از شما حرکت و از خداوند برکت.

راننده ای را در نظر بگیرید که در حین رانندگی و رسیدن به مقصد نمی تواند یک لحظه چشم خود را ببندد و توقع داشته باشد منحرف نشود.

باید مثل یک راننده بیدار بر هدف متمرکز باشید و اگر مانعی برخوردید انعطاف داشته باشید و از مسیر دیگر حرکت کنید.

مانند آب جاری آرام و منعطف به سوی خواسته خود حرکت کنید.

۴٫انرژی مثبت و رها سازی

استفاده از کلام مثبت و گرفتن انرژی مثبت مانند خوردن غذای سالم، ورزش کردن انرژی احساسی خود را شارژ کنید تا همیشه اشتیاق خود را در حد ۱۰۰% نگه دارید.هر روز صبح و شب قبل از خواب با شکر گزاری انرژی مثبت را دریافت کنید و  رها سازی را انجام دهید و بقیه کار را به خداوند و نیروی کائنات واگذارید تا کار خود را که همان رساندن ما به خواسته مان است را انجام دهد.

توسط |۱۳۹۶-۱۲-۲۷ ۱۲:۱۸:۲۹ +۰۳:۳۰اسفند ۲۶ام, ۱۳۹۶|قانون جذب|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

حجت شمس

دیدگاه خود را بنویسید